ORIGINÁLNE KILOMETRE
VÝKUP V HOTOVOSTI
PZP
GARANCIA
HAVARIJNÉ POISTENIE
FINANCOVANIE NA POČKANIE
PREVERENÉ
SLOVENSKÉ
PREVERENÉ VOZIDLÁ

Sam Auto autobazár

PZP - Povinné zmluvné poistenie

Povinné zmluvné poistenie zodpovednosti za škodu spôsobenú prevádzkovou vozidla sa vzťahuje na:
  • škody na zdraví
  • škody vzniknuté poškodením, zničením, odcudzením alebo stratou
  • ušlý zisk
  • účelne vynaložené náklady spojené s právnym zastúpením pri uplatňovaní nárokov


SAM Auto spolupracuje so všetkými poskytovateľmi poistných služieb na Slovensku a vie pre nás uzatvoriť tú najvýhodnejšiu ponuku na trhu. Radi vás presvedčíme.

Havarijné poistenie

V SAM Auto pre vás radi zabezpečíme havarijné poistenie nielen pre prípad nehody, ale aj pre prípad odcudzenia, poškodenia, vandalizmu či zničenia vozidla v dôsledku živelnej udalosti. Staráme sa o zabezpečenie vašej investície do vozidla, aby ste v prípade potreby mohli čerpať všetky výhody, ktoré havarijné poistenie poskytuje.

GAP

GAP je nadstavbou havarijného poistenia a ide o stopercentné poistenie vozidla. Hodnota vozidla postupne klesá a môže sa stať, ze pri poistnom plnení z bežného poistenia nebude suma, ktorú poistovňa vyplatí, zodpovedať kúpnej cene vozidla. Z havarijnej ceny poistky máte nárok len na plnenie vo výške maximálne všeobecnej hodnoty vozidla, teda ceny v čase poistnej udalosti. V SAM Auto pre vás zabezpečíme GAP poistenie, aby vaša investícia do vozidla bola chránená a bezpečná.

Sezónne prezutie

V SAM Auto je samozrejmosťou sezónne prezutie vozidiel. Ak priemerná denná teplota prekročí sedem stupňov celzia počas troch dní, je správny čas na prezutie. Zimné pneumatiky fungujú aj pri teplejšom počasí pomerne dobre, nevýhodou je ich hlučnosť a rýchlejšie opotrebovanie. Letné pneumatiky vás môžu pri nízkej teplote zradiť, pri snežení či ľade je ich používanie veľmi rizikové. Použitie zimných preumatík navyše vyžaduje zákon. Chránime vás a vaše vozidlo pred nástrahami počasia.

Copyright © 2021Sam Auto